Przedszkole Kropeczki 

Warunki lokalowe

Budynek przedszkola Kropeczki posiada wszelkie niezbędne pozwolenia, aby dzieci spędzające w nim czas były bezpieczne. W naszym przedszkolu znajdują się 3 sale, każda zaopatrzona w łazieneczkę z mini-ubikacjami, mini-umywaleczkami i prysznicem, zapewniającymi utrzymywanie czystości i higieny osobistej dzieci na najwyższym poziomie. Nasza kuchnia dzieli się na część brudną i czystą, w kuchni rozdzielamy posiłki przywiezione przez renomowaną firmę cateringową. W kuchni znajduje się zmywarka gastronomiczna, wyparzająca naczynia w temperaturze 90 stopni. Budynek posiada najwyższej klasy zabezpieczenia przeciwpożarowe (automatyczna klapa dymowa z czujkami, drzwi przeciwpożarowe).
Sale wyposażone są w specjalne urządzenia wentylacyjne, zapewniające odpowiedni mikroklimat (stała wymiana powietrza). Budynek leży w malowniczej części dzielnicy Piotrowice, 5 minut od lasu.
Nasz ogródek jest  wyposażony w to, co dzieci lubią najbardziej. Jest on przystosowany do bezpiecznej zabawy maluchów. Jest w nim dużo zieleni, a także atestowane urządzenia do zabawy oraz rozwoju fizycznego firmy Saternus. Jest w nim cicho i bezpiecznie. Niemal całość podłoża pokryta jest atestowanymi płytami zapewniającymi bezpieczeństwo w razie upadku. Ogródek oddalony od głównej drogi, zaś blisko lasu, zapewnia dzieciom dużą dawkę świeżego powietrza.
Nasze sale wyposażone są w nowe pomoce dydaktyczne i atestowane meble oraz zabawki.
Nowe, pachnące sanitariaty zachęcają nasze pociechy do mycia rąk, buzi i ząbków po każdym posiłku. Kolorowa szatnia z widokiem na ogródek pozwala na naukę samodzielnego ubierania i rozbierania się w komfortowych, prawie domowych warunkach.

  • Pracownia
  • Matema
  • Figulina
  • Ippon Judo
  • KS