Przedszkole Kropeczki Przedszkole Językowe

Katowice ul. Biedronek 1
tel. 512 330 420
tel. 512 116 679

Wyróżnienie w Turnieju Recytatorskim

"Cinderella" czerwiec 2011

Podsumowaniem roku szkolnego 2010/2011 było wystawienie Kopciuszka w języku angielskim. Dzieci cudownie grały, a wszystkie dialogi prowadzone były po angielsku. To niełatwe zadanie udało się dzięki wytężonej pracy dzieci i nauczycieli.

cin1
cin2
cin3
cin4
cin5
cin6

I Wojewódzka Olimpiada Językowa "Bajkowe Improwizacje"

Z przyjemnością informujemy, że nasze dzielne "Kropeczki" wystawiając na I Wojewódzkiej Olimpiadzie Językowej przedstawienie "Cinderella" zdobyły wysokie, drugie miejsce.

V Międzyprzedszkolna Olimpiada z jęz. angielskiego

30 marca już po raz piąty Kropeczki zapraszają dzieci z innych przedszkoli na konkurs języka angielskiego. Jesteśmy już przygotowani- nagrody także!

I już po...Z PRZYJEMNOŚCIĄ OGŁASZAMY LISTĘ ZWYCIĘZCÓW:

MIEJSCE PIERWSZE - JAROSZ MALWINA Z ZESPOŁU SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO NR 2

MIEJSCA DRUGIE: NIKOLA STEC Z PRYWATNEGO PRZEDSZKOLA NR 1 ORAZ KAMIL DYRCZ Z MIEJSKIEGO PRZEDSZKOLA NR 85

MIEJSCE TRZECIE: WIKTORIA BRYŁKA Z PRZEDSZKOLA NIEPUBLICZNEGO IM.MATKI LAURY MEOZZI

GRATULUJEMY!

Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek

Na I Wojewódzkim Festiwalu Kolęd i Pastorałek nasze przedszkole otrzymało wysokie, czwarte miejsce oraz wyróżnienie. Pod kierownictwem p.Izy Szczerbowskiej oraz pod opieką p. Kingi Klajn-Toboła dzieci wystąpiły z pastorałką "Dudka".

II Wojewódzka olimpiada Językowa "Bajkowe improwizacje"

Przedszkole "Kropeczki" ponownie wzięło udział w Wojewódzkiej Olimpiadzie Językowej. przedstawiliśmy bajkę pt.: "Three little pigs". Wysokie, drugie miejsce, jest dla nas potwierdzeniem, że praca podczas prób przyniosła efekty. Nasi mali aktorzy mówią po angielsku!

"Three little pigs" czerwiec 2012

Podsumowaniem naszej pracy z dziećmi nad przyswajaniem języka angielskiego było przedstawienie dla naszych kochanych rodziców "Three little pigs", wystawione w czerwcu 2012.

"The Hare and the Tortoise" czerwiec 2013

W roku szkolnym 2013/2014 dzieci przygotowały bajkę w języku angielskim "O żółwiu i zającu". Ciekawa historia przepleciona muzyką i kolorowe stroje- wszystko bardzo dobrze się udało zagrać. I to po angielsku. Jesteśmy dumni z naszych przedszkolaków.

  • Fabryka
  • 64 pola
  • Profisport
  • Prestige
  • Leo
  • Pałac
  • Logopeda