Przedszkole Kropeczki 

Katowice ul. Biedronek 1
tel. 512 330 420
tel. 512 116 679

Basen

Nasze "Kropeczki" uczą się pływać na basenie COB przy ulicy Wesołej w Katowicach pod okiem instruktorów firmy PROFISPORT.

Adaptacja dla 2 latków

Od września do czerwca mamy ofertę dla dzieci w przedziale wiekowym 1.5-2.5, których rodzice jeszcze nie zdecydowali się na zapisanie dziecka do przedszkola ale chcą, żeby miało kontakt z rówieśnikami i wspaniale się rozwijało. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu, w poniedziałki i środy, w godzinach od 16.30 do 17.30. Kontakt; p.Dorota Pochopień tel. 663458493

Nowe możliwości

Od września 2014 roku nasze przedszkole przygotowało nową ofertę dla tych, których interesuje krótszy pobyt dziecka w przedszkolu.

Jeśli dziecko ukończyło 2.5 rok życia i będzie przebywać w przedszkolu nie dłużej, niż 5 godzin, opłata za przedszkole wyniesie 400 złotych.

Dla wszystkich innych dzieci, tj. przebywających w przedszkolu w pełnym wymiarze godzin, opłata wynosi 530 złotych, plus dopłata za wyżywienie.

Nasz Facebook!

Zapraszamy do lektury naszego Facebooka, gdzie zamieszczamy na bieżąco informacje z życia przedszkola:)

Wzorcowe przedszkole Leo English

Z przyjemnością informujemy, że jesteśmy jedynym w Katowicach wzorcowym przedszkolem szkoły języka angielskiego LEO ENGLISH. Zajęcia Leo English to nie tylko nauka języka ale również nauka autoprezentacji i szybkiego zapamiętywania. Ponadto dzieci wykonują prace plastyczne, śpiewają i grają w przedstawieniach. W ramach zajęć realizowanych jest wiele różnych aktywności, co gwarantuje, że dzieci nigdy się nie nudzą. Na zajęciach mówimy do dzieci tylko po angielsku!

  • 64 pola
  • Profisport
  • Prestige
  • Pałac
  • Logopeda