Przedszkole Kropeczki Przedszkole Językowe

Katowice ul. Biedronek 1
tel. 512 330 420
tel. 512 116 679

Angielski codziennie

Od września 2015 nasze przedszkole będzie przedszkolem wzorcowym LEO ENGLISH.

Lekcje odbywają się w każdej z grup codziennie. Jest to „niezwykły angielski, bo w nim uczestniczy się całym sobą. Angażując wyobraźnię, emocje i zmysły płynnie wprowadza dzieci w prawdziwe sytuacje. Ukierunkowuje energię dziecka na przyswajanie języka. Uczy współdziałać z grupą. Wyzwala twórczość i samodzielność, a wszystko to po angielsku. Metoda Leo English została stworzona od podstaw przez grupę wybitnych specjalistów świadomych faktu, że dzieciom trzeba zaproponować coś najlepszego. Dlatego dzieci czują, że to jest ich angielski. Każdy szczegół, nuta, słowo, rysunek czy rekwizyt jest tak przemyślany, aby wspierał poznawanie angielskiego wszystkimi zmysłami. Dzieci są harmonijnie wprowadzane w świat języka dzięki różnorodnym aktywnościom. Tu zawsze dzieje się coś fascynującego. Można wszystkiego dotknąć i we wszystkim brać udział. Każda minuta jest dokładnie zaplanowana. Dzięki temu rodzice mogą z łatwością śledzić postępy dziecka, a gruntownie przeszkolony lektor jest całkowicie skoncentrowany na uczeniu”.

Każde dziecko otrzymuje od swojego przedszkola GRATIS tornisterek uczniowski zawierający wszelkie materiały potrzebne do nauki.

W przedszkolu Kropeczki zajęcia z języka angielskiego prowadzi p.Krasnomila Osiecka, wykwalifikowany nauczyciel z dużym doświadczeniem w pracy z małymi dziećmi.


Opinie Rodziców

"Ja również jestem bardzo zadowolona z lekcji języka angielskiego, jestem zaskoczona tym, ile nauczyłyście Panie mojego syna w tym zakresie, zasób słów jest ogromny jak na ten wiek dziecka,
znajomość piosenek i ich zrozumienie jest niebywałe, ale najważniejsze jest to, jak bardzo syn lubi te zajęcia i jak o nich opowiada z zachwytem.

Dziękuję bardzo i wyrażam moją bardzo pozytywną opinię."

  • Fabryka
  • 64 pola
  • Profisport
  • Prestige
  • Leo
  • Pałac
  • Logopeda